Bölümlerimiz

Ön Kayıt Formu

Ön kayıt formumuzu doldurarak okulumuza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Formu Doldur
 
Saranel Eğitim Kurumları
 • İzmir Gençler Judo İl Şampiyonası'nda 2.'lik Ödülü

  Okulumuz Anestezi 9-A sınıfı öğrencilerinden Aleyna Kapan, İzmir Gençler Judo İl Şampiyonası'nda 2. olma başarısını göstererek Gümüş Madalya almaya hak kazanmıştır.

 • Lise 2., 3. ve 4. Sınıfların dikkatine

  2017 - 2018 eğitim-öğretim yılında tüm branşlarda nakil başvuruları alınmaya başlamıştır.

 • 2017-2018 Eğitim Yılında Erken Kayıt Avantajları

  2017-2018 eğitim-öğretim yılı kayıtları tüm branşlarda erken kayıt dönemi avantajları ile başlamıştır.

 • İzmir Şubemiz Beyaz Bayrak Aldı

  İzmir Şubemiz, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim elemanlarınca yapılan denetimler sonucunda temizlik ve hijyen kurallarına uygun bulunarak Beyaz Bayrak almaya hak kazanmıştır. Okulumuza belgemiz İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı’nın katıldığı bir törenle takdim edilmiştir. Okulumuz bu dönemde Beyaz Bayrak alan tek Sağlık Koleji olmuştur. Tarih 20.01.2015

   

 • Saranel'de Hemşireler Günü Kutlamaları

  Öğrencilerimizle birlikte, Dünya Hemşireler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Velilerimizin de katıldığı törende, hemşire adayı öğrencilerimiz 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü olarak kabul edilen Florance Nightingale'i andı.

 • Buca Saranel Koleji 2017-2018 eğitim-öğretim yılında açılacaktır

  Saranel Eğitim Kurumlarının yeni projesi Buca Saranel Koleji bünyesinde Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olacak şekilde 2017-2018 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçecektir. Erken kayıt dönemi avantajlarından faydalanabilmek adına başvurularınızı yapabilirsiniz.